Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 125a - 21153312
Artikelnummer: 26412813 | Fabrikantnummer: 21153312 | EAN: 3596033000485
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 3P 125A
Het productnummer van de fabrikant is 21153312. Het EAN nummer is 3596033000485. Het interne artikelnummer is 26412813.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 3P 125A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Breedte | 214 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Hoogte | 304 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 45 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 125 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 45 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 125 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 182 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 84 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 125a
Artikelnummer: 26412813
Fabrikantnummer: 21153312
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.