Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 20a - 21153301
Artikelnummer: 23669427 | Fabrikantnummer: 21153301 | EAN: 3596033000409
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 3P 20A
Het productnummer van de fabrikant is 21153301. Het EAN nummer is 3596033000409. Het interne artikelnummer is 23669427.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 3P 20A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Breedte | 64 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Diepte | 83 mm |
| Hoogte | 92 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 7.5 kW |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 7.5 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 20 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 20 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.34 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 15 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 20a
Artikelnummer: 23669427
Fabrikantnummer: 21153301
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.