Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 25a - 21153302
Artikelnummer: 23669452 | Fabrikantnummer: 21153302 | EAN: 3596033000416
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 3P 25A
Het productnummer van de fabrikant is 21153302. Het EAN nummer is 3596033000416. Het interne artikelnummer is 23669452.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 3P 25A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 25 A |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 25 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 25 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 9.5 kW |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Hoogte | 163 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.34 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 20 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 9.5 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 25a
Artikelnummer: 23669452
Fabrikantnummer: 21153302
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.