Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 32a - 21153403
Artikelnummer: 23669450 | Fabrikantnummer: 21153403 | EAN: 3596033000515
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 3P 32A
Het productnummer van de fabrikant is 21153403. Het EAN nummer is 3596033000515. Het interne artikelnummer is 23669450.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 3P 32A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 32 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 11.5 kW |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Hoogte | 163 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.64 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 22 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 11.5 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 32a
Artikelnummer: 23669450
Fabrikantnummer: 21153403
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.