Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 4P 63a - 21154306
Artikelnummer: 23669444 | Fabrikantnummer: 21154306 | EAN: 3596033000638
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 4P 63A
Het productnummer van de fabrikant is 21154306. Het EAN nummer is 3596033000638. Het interne artikelnummer is 23669444.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 4P 63A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 146 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 22 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 22 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 63 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.26 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 44 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 4P 63a
Artikelnummer: 23669444
Fabrikantnummer: 21154306
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.