Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco in geïsoleerde polyester behuizing LBS - 31164025
Artikelnummer: 26707156 | Fabrikantnummer: 31164025 | EAN: 3596033029035
Het productnummer van de fabrikant is 31164025. Het EAN nummer is 3596033029035. Het interne artikelnummer is 26707156.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 360 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 171 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 250 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 132 kW |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 132 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 9 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 250 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 415 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec SIRCO -250A SCHERM 4P O/B
Artikelnummer: 20401388
Fabrikantnummer: 26984020
Socomec 1ehc no/NC sirco 3/4P 125-630a
Artikelnummer: 20401598
Fabrikantnummer: 26990031
Socomec 2ehc no/NC sirco 3/4P 125-630a
Artikelnummer: 20401991
Fabrikantnummer: 26990032
Socomec
» Meer informatie over SocomecArtikelnummer: 26707156
Fabrikantnummer: 31164025
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.