Socomec ENCLOSED SWITCH Handgeschakelde Omschakelaar sircover I-0-ii 4P 125a in polyester behu - 42154016
Artikelnummer: 23716214 | Fabrikantnummer: 42154016 | EAN: 3596031210145
Omschrijving
Handgeschakelde omschakelaar SIRCOVER I-0-II 4P 125A in polyester behu
Het productnummer van de fabrikant is 42154016. Het EAN nummer is 3596031210145. Het interne artikelnummer is 23716214.
Aanvullende informatie
POLY.K. SIRCOVER 4X160A F B/O
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 360 mm |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 540 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP55 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 80 kW |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 80 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 7 kA |
| Diepte | 233 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 160 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Handgeschakelde Omschakelaar sircover I-0-ii 4P 125a in polyester behu
Artikelnummer: 23716214
Fabrikantnummer: 42154016
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.