Socomec ENCLOSED SWITCH Automatische Omschakelaar atys G 4P 250a in stalen behuizing ip54 - 87534025
Artikelnummer: 26634865 | Fabrikantnummer: 87534025 | EAN: 3596033025532
Omschrijving
Automatische omschakelaar ATyS g 4P 250A in stalen behuizing IP54
Het productnummer van de fabrikant is 87534025. Het EAN nummer is 3596033025532. Het interne artikelnummer is 26634865.
Aanvullende informatie
ST.KAST ATYS G 4X250A F 230V IP 54
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 250 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 250 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Automatische Omschakelaar atys G 4P 250a in stalen behuizing ip54
Artikelnummer: 26634865
Fabrikantnummer: 87534025
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.