Socomec ENCLOSED SWITCH Automatische Omschakelaar atys PM met com 4P 1250a in stalen behuizing - 18844013
Artikelnummer: 26632031 | Fabrikantnummer: 18844013 | EAN: 3596031968206
Omschrijving
Automatische omschakelaar ATyS pM met COM 4P 1250A in stalen behuizing
Het productnummer van de fabrikant is 18844013. Het EAN nummer is 3596031968206. Het interne artikelnummer is 26632031.
Aanvullende informatie
ST.KST ATyS p M 4X125A IP54
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 450 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 3 |
| Hoogte | 600 mm |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Diepte | 200 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 400 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 125 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 63 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 125 kW |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 400 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 125 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Automatische Omschakelaar atys PM met com 4P 1250a in stalen behuizing
Artikelnummer: 26632031
Fabrikantnummer: 18844013
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.