Socomec FUSE COMBINATION SWITCH Handbediende Zekering-combinatieschakelaar fuserbloc TS 50a 2P - 38312005
Artikelnummer: 23669511 | Fabrikantnummer: 38312005 | EAN: 3596031600830
Omschrijving
Handbediende zekering-combinatieschakelaar FUSERBLOC TS 50A 2P
Het productnummer van de fabrikant is 38312005. Het EAN nummer is 3596031600830. Het interne artikelnummer is 23669511.
Aanvullende informatie
Schakelaar-scheider met zekeringen 2P 50A voor industriële zekeringen behuizing 14x51. Naakt toastel. FUSERBLOC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Veilighedenlastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSE COMBINATION SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 50 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Met zekeringsbewaking | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Nee |
| Kabelinvoer | Boven/onder |
| Positie bedieningselement | Voorzijde |
| Frontmontage | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 25 kW |
| Uitgerust met connectoren | Nee |
| Geschikt voor zekeringen | 14x51 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec FUSE COMBINATION SWITCH Handbediende Zekering-combinatieschakelaar fuserbloc TS 50a 2P
Artikelnummer: 23669511
Fabrikantnummer: 38312005
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.