Socomec Fuserblc 22x58 4P 100a F/zijb. - 38316010
Artikelnummer: 21258644 | Fabrikantnummer: 38316010 | EAN: 3596031601127
Omschrijving
Handbediende zekering-combinatieschakelaar FUSERBLOC TS 100A 4P
Het productnummer van de fabrikant is 38316010. Het EAN nummer is 3596031601127. Het interne artikelnummer is 21258644.
Aanvullende informatie
Schakelaar-scheider met zekeringen 4P 100A voor industriële zekeringen behuizing 22x58. Naakt toastelFUSERBLOC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Veilighedenlastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSE COMBINATION SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Met zekeringsbewaking | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Nee |
| Kabelinvoer | Boven/onder |
| Positie bedieningselement | Voorzijde |
| Frontmontage | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 51 kW |
| Uitgerust met connectoren | Nee |
| Geschikt voor zekeringen | 22x58 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product