Socomec FUSES & FUSE BASES Am Bochten zonder sluitplaat NFC fuselink am 4a 500 vac - 60130004
Artikelnummer: 24119352 | Fabrikantnummer: 60130004 | EAN: 3596031377220
Omschrijving
aM bochten zonder sluitplaat NFC Fuselink aM 4A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60130004. Het EAN nummer is 3596031377220. Het interne artikelnummer is 24119352.
Aanvullende informatie
ZEKERING 10X38 aM 4A ZS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 4 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 10x38 mm |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 0.7 W |
| Nom. (meet)spanning DC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. (meet)spanning AC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 120 kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec FUSES & FUSE BASES Am Bochten zonder sluitplaat NFC fuselink am 4a 500 vac
Artikelnummer: 24119352
Fabrikantnummer: 60130004
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.