Socomec FUSES & FUSE BASES Am Bochten met spits NFC fuselink am 40a 500 vac - 60530040
Artikelnummer: 23669566 | Fabrikantnummer: 60530040 | EAN: 3596031378432
Omschrijving
aM bochten met spits NFC Fuselink aM 40A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60530040. Het EAN nummer is 3596031378432. Het interne artikelnummer is 23669566.
Aanvullende informatie
ZEKERING 14X51 aM 40A MS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning DC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. (meet)spanning AC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec FUSES & FUSE BASES Am Bochten met spits NFC fuselink am 40a 500 vac
Artikelnummer: 23669566
Fabrikantnummer: 60530040
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.