Socomec Hov zek GR 14-51 am 50a - 60530050
Artikelnummer: 20865910 | Fabrikantnummer: 60530050 | EAN: 3596031378449
Omschrijving
aM bochten met spits NFC Fuselink aM 50A 400 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60530050. Het EAN nummer is 3596031378449. Het interne artikelnummer is 20865910.
Aanvullende informatie
ZEKERING 14X51 aM 50A MS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning DC | 400 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. (meet)spanning AC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product