Socomec I-35 3xi module analyse - 48290130
Artikelnummer: 20520088 | Fabrikantnummer: 48290130 | EAN: 3596032776404
Omschrijving
Socomec Diris Digiware Meet modules stroommeetwaarde-omvormer, beginwaarde meetbereik stroom 0.1A, eindwaarde meetbereik stroom 6000A, frequentie meetstroom 45Hz, modulaire uitvoering (voor railmont, configuratiefunctie geïntegreerd, met schakeluitgang
Het productnummer van de fabrikant is 48290130. Het EAN nummer is 3596032776404. Het interne artikelnummer is 20520088.
Aanvullende informatie
Stroomacquisitiemodule DIRIS Digiware I-35 met iTR-sensoren 3 stroomingangen voor analysetoepassingen, DIN-rail gemonteerd, ze meten en bewaken elektrische parameters zoals vermogens
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Diepte | 65 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Ampèremeter | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Blindvermogenmeter | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Voltmeter | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Ja |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal spanning meetingangen | 0 |
| Aantal huidige meetingangen | 3 |
| Met firmware ondertekening | Ja |
| Bemonsteringsfrequentie | 10000 Hz |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Ja |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Max. stroom (Imax) | A |
| Nom. stroom (In) | A |
| Schermresolutie (horizontaal) | px |
| Schermresolutie (verticaal) | px |
| Frequentiemeetbereik | - Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product