Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus 120MM delta ip120 voor isom - 47506120
Artikelnummer: 26605103 | Fabrikantnummer: 47506120 | EAN: 3596032613839
Omschrijving
Gesloten torus 120mm DELTA IP120 voor ISOM
Het productnummer van de fabrikant is 47506120. Het EAN nummer is 3596032613839. Het interne artikelnummer is 26605103.
Aanvullende informatie
Core Balance Transformers worden aangesloten op ISOM Digiware F-60 DELTA IP diameter 120mm met gesloten cirkel. Deze omsluiten de actieve geleiders en markeren aardlekstromen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
INSULATION MONITORING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 10 A |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Openingsdiameter | 120 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.02 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.016 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus 120MM delta ip120 voor isom
Artikelnummer: 26605103
Fabrikantnummer: 47506120
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.