Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus type A 200MM 400a delta ic200 voor diris R-60 en resys - 49506200
Artikelnummer: 26413898 | Fabrikantnummer: 49506200 | EAN: 3596032613761
Omschrijving
Gesloten torus type A 200mm 400A DELTA IC200 voor DIRIS R-60 en RESYS
Het productnummer van de fabrikant is 49506200. Het EAN nummer is 3596032613761. Het interne artikelnummer is 26413898.
Aanvullende informatie
Kernspanningstransformatoren DELTA IC 200 Gesloten ringkernen 200 mm type A voor RESYS relais M40 / P40 400A , voor DIRIS Digiware R-60 en RESYS zijn geschikt voor alle bedradingsconfiguraties in nieuwe en bestaande systemen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
INSULATION MONITORING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 10 A |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Openingsdiameter | 200 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.02 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.016 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus type A 200MM 400a delta ic200 voor diris R-60 en resys
Artikelnummer: 26413898
Fabrikantnummer: 49506200
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.