Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus 30MM delta ip30 voor isom - 47506030
Artikelnummer: 23761030 | Fabrikantnummer: 47506030 | EAN: 3596032613808
Omschrijving
Gesloten torus 30mm DELTA IP30 voor ISOM
Het productnummer van de fabrikant is 47506030. Het EAN nummer is 3596032613808. Het interne artikelnummer is 23761030.
Aanvullende informatie
Core Balance Transformers worden aangesloten op ISOM Digiware F-60 DELTA IP diameter 30mm met gesloten cirkel. Deze omsluiten de actieve geleiders en markeren aardlekstromen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
INSULATION MONITORING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 10 A |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Openingsdiameter | 30 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.02 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.016 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec INSULATION MONITORING Gesloten Torus 30MM delta ip30 voor isom
Artikelnummer: 23761030
Fabrikantnummer: 47506030
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.