Socomec MANUAL CHANGEOVER SWITCH Handgeschakelde Omschakelaar sircover I-0-ii 3P 500a - 41AC3050
Artikelnummer: 26717939 | Fabrikantnummer: 41AC3050 | EAN: 3596032675653
Het productnummer van de fabrikant is 41AC3050. Het EAN nummer is 3596032675653. Het interne artikelnummer is 26717939.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MANUAL CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Hoogte | 235 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 500 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 500 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 280 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 280 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Diepte | 295 mm |
| Breedte | 319 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 11 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 500 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec 1e/2e HC no/NC 200-630a
Artikelnummer: 20300724
Fabrikantnummer: 41090021
Socomec ATYS KLEMSCH. 3P/630A
Artikelnummer: 20301298
Fabrikantnummer: 15093063
Socomec 14232113 dir.op.handle630aip65
Artikelnummer: 20431153
Fabrikantnummer: 14232113
Socomec Klemafdekking 3P 315-630a
Artikelnummer: 20401846
Fabrikantnummer: 26943051
Socomec Set scheid.SCH.3P 315-630a
Artikelnummer: 21258906
Fabrikantnummer: 29980013
Socomec Handgreep fe S2-N 55 G
Artikelnummer: 21258817
Fabrikantnummer: 14212113
Socomec Soc 11221111 handgreep J2
Artikelnummer: 22408926
Fabrikantnummer: 11221111
Socomec
» Meer informatie over SocomecArtikelnummer: 26717939
Fabrikantnummer: 41AC3050
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.