Socomec MANUAL CHANGEOVER SWITCH Handgeschakelde Omschakelaar como CS I-0-ii 4P 100a polycarbonaat behu - 43314C10
Artikelnummer: 23716215 | Fabrikantnummer: 43314C10 | EAN: 3596033033698
Omschrijving
Handgeschakelde omschakelaar COMO CS I-0-II 4P 100A polycarbonaat behu
Het productnummer van de fabrikant is 43314C10. Het EAN nummer is 3596033033698. Het interne artikelnummer is 23716215.
Aanvullende informatie
WERKSCHAKELAAR COMO C 4X100A I-0-II
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MANUAL CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 180 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 171 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Kabelklem |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 63 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MANUAL CHANGEOVER SWITCH Handgeschakelde Omschakelaar como CS I-0-ii 4P 100a polycarbonaat behu
Artikelnummer: 23716215
Fabrikantnummer: 43314C10
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.