Socomec DIRIS A40 PROFIBUS 3I 2O - 48250502
Artikelnummer: 22408975 | Fabrikantnummer: 48250502 | EAN: 3596033009143
Omschrijving
Socomec DIRIS A40 multifunctionele paneelmeter, ampèremeter, blindvermogenmeter, toerentalmeter, frequentiemeter, impulsteller, voltmeter, cos. phi meter
Het productnummer van de fabrikant is 48250502. Het EAN nummer is 3596033009143. Het interne artikelnummer is 22408975.
Aanvullende informatie
DIRIS A-40 3 ingangen/2 uitgangen met Profibus communicatieprotocollen / Profibus DP communicatiepoorten op de deur gemonteerd vermogensbewakingsapparaat in 96 x 96 formaat, analyse van eenfasige of driefasige belasting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MONITORING & ANALYSIS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Ampèremeter | Ja |
| Hoogte | 98 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Blindvermogenmeter | Ja |
| Frequentiemeter | Ja |
| Voltmeter | Ja |
| Impulsteller | Ja |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 3 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Ja |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Display | LCD |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal huidige meetingangen | 3 |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | 0.2S |
| Frequentiemeetbereik | 45 - 65 Hz |
| Bemonsteringsfrequentie | 10 Hz |
| Aantal spanning meetingangen | 5 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Max. stroom (Imax) | A |
| Nom. stroom (In) | A |
| Schermresolutie (horizontaal) | px |
| Schermresolutie (verticaal) | px |
| Voedingsspanning bij DC | 120 - 300 V |
| Categorieën |
Elektriciteit
Meetinstrumenten Gereedschap |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product