Socomec DIRIS DIGIWARE S-135 - 48290161
Artikelnummer: 22408987 | Fabrikantnummer: 48290161 | EAN: 3596033016271
Omschrijving
Socomec multifunctionele paneelmeter
Het productnummer van de fabrikant is 48290161. Het EAN nummer is 3596033016271. Het interne artikelnummer is 22408987.
Aanvullende informatie
Huidige meetmodule met geïntegreerde sensoren DIRIS Digiware S-135 voor analysetoepassing, deze modules hebben 3 geïntegreerde stroomsensoren voor het meten van elektrische circuits tot 63A.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Ampèremeter | Ja |
| Diepte | 42.5 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Blindvermogenmeter | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Voltmeter | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Ja |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal spanning meetingangen | 0 |
| Aantal huidige meetingangen | 3 |
| Met firmware ondertekening | Ja |
| Bemonsteringsfrequentie | 10000 Hz |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Ja |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Max. stroom (Imax) | A |
| Nom. stroom (In) | A |
| Schermresolutie (horizontaal) | px |
| Schermresolutie (verticaal) | px |
| Frequentiemeetbereik | - Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product