Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Atys M polycarbonaat kast leeg - 13099006
Artikelnummer: 23528736 | Fabrikantnummer: 13099006 | EAN: 3596031854561
Omschrijving
ATYS M POLYCARBONAAT KAST LEEG
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 13099006. Het EAN nummer is 3596031854561. Het interne artikelnummer is 23528736.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MOTORISED CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 385 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Met bovendeel | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Hoogte | 385 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Vrijstaand | Ja |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal sloten | 0 |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Aantal connectorgaten | |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | N |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Atys M polycarbonaat kast leeg
Artikelnummer: 23528736
Fabrikantnummer: 13099006