Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Op Afstand bediende omschakelaar atys D S 4P 80a 2x230 vac - 95134008
Artikelnummer: 23828890 | Fabrikantnummer: 95134008 | EAN: 3596032708887
Omschrijving
Op afstand bediende omschakelaar ATyS d S 4P 80A 2X230 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 95134008. Het EAN nummer is 3596032708887. Het interne artikelnummer is 23828890.
Aanvullende informatie
Op afstand bediende omschakelaar ATyS d S, schakeltype I-0-II, frame ATYS S, 4P 80A, met dubbele voeding 230 VAC (160-310 VAC)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MOTORISED CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Breedte | 198 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2.5 kA |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Diepte | 181 mm |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 63 A |
| Hoogte | 143.5 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 415 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Op Afstand bediende omschakelaar atys D S 4P 80a 2x230 vac
Artikelnummer: 23828890
Fabrikantnummer: 95134008
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.