Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Automatische Omschakelaar atys T M 4P 63a 230/400 vac - 93444006
Artikelnummer: 23669576 | Fabrikantnummer: 93444006 | EAN: 3596032819422
Omschrijving
Automatische omschakelaar ATyS t M 4P 63A 230/400 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 93444006. Het EAN nummer is 3596032819422. Het interne artikelnummer is 23669576.
Aanvullende informatie
Automatische transferschakelaar ATyS t M, I-0-II, 4P 63A 230/400 VAC, inclusief een geïntegreerde ATS-controller voor Mains-Mains toepassingen, zelf gevoed vanuit inkomende bronnen : 230VAC, 50/60Hz, montage op DIN-rail of achterplaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MOTORISED CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 340 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 245 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Diepte | 73.5 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 30 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 63 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Automatische Omschakelaar atys T M 4P 63a 230/400 vac
Artikelnummer: 23669576
Fabrikantnummer: 93444006