Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Autotransformator 400/230vac voor atys 125-3200a - 15994064
Artikelnummer: 23669422 | Fabrikantnummer: 15994064 | EAN: 3596031998104
Omschrijving
Autotransformator 400/230VAC voor ATyS 125-3200A
Het productnummer van de fabrikant is 15994064. Het EAN nummer is 3596031998104. Het interne artikelnummer is 23669422.
Aanvullende informatie
SPAN. TRANSFO. 400/230V 200VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Spanningsmeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MOTORISED CHANGEOVER SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Aantal fasen | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | |
| Secundaire spanning 2 | V |
| Secundaire spanning 3 | V |
| Secundaire spanning 1 | V |
| Primaire spanning 1 | - V |
| Primaire spanning 2 | - V |
| Primaire spanning 3 | - V |
| Meetvermogen | VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MOTORISED CHANGEOVER SWITCH Autotransformator 400/230vac voor atys 125-3200a
Artikelnummer: 23669422
Fabrikantnummer: 15994064
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.