Socomec MOUNTING & CABLING ACCESSORIES Geisolsplkoper 4x15.5x0.8 L=2M - 45181504
Artikelnummer: 26623610 | Fabrikantnummer: 45181504 | EAN: 3596031224609
Omschrijving
GEISOLSPLKOPER 4X15.5X0.8 L=2M
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 45181504. Het EAN nummer is 3596031224609. Het interne artikelnummer is 26623610.
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MOUNTING & CABLING ACCESSORIES
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 15.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 2000 mm |
| Flexibel | Ja |
| Hoogte | 0.8 mm |
| Model | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 242 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MOUNTING & CABLING ACCESSORIES Geisolsplkoper 4x15.5x0.8 L=2M
Artikelnummer: 26623610
Fabrikantnummer: 45181504