Socomec VRLA battery cabinets Netys RT4 ebm 1K - 1,5K NL - NRT4-B015
Artikelnummer: 26694779 | Fabrikantnummer: NRT4-B015 | EAN: 8027122823616
Omschrijving
NETYS RT4 EBM 1K - 1,5K NL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NRT4-B015. Het EAN nummer is 8027122823616. Het interne artikelnummer is 26694779.
| Klasse |
Toebehoren voor UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
VRLA battery cabinets
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Batterij/accu |
| Nom. stroom | A |
| Nom. vermogen | VA |
| Capaciteit | Ah |
| Categorieën |
Communicatie apparatuur
Coax en data |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec VRLA battery cabinets Netys RT4 ebm 1K - 1,5K NL
Artikelnummer: 26694779
Fabrikantnummer: NRT4-B015
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.