Socomec PCO micro UPS (<=10kVA) Netys RT 1,7kva 230vac+bat - NRT2-U1700
Artikelnummer: 26709074 | Fabrikantnummer: NRT2-U1700 | EAN: 8027122601122
Het productnummer van de fabrikant is NRT2-U1700. Het EAN nummer is 8027122601122. Het interne artikelnummer is 26709074.
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
PCO micro UPS (<=10kVA)
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| SNMP | Ja |
| Hoogte | 440 mm |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Ja |
| UPS-technologie | Online |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Bouwvorm | 19" model |
| Uitgangsschijnvermogen | 1700 VA |
| Gewicht | 18 kg |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| Diepte | 430 mm |
| Breedte | 88.7 mm |
| Efficiëntie in eco-modus | 98 % |
| Auto shut down functie | Ja |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 6 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 1 |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 1350 W |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Modulair | Nee |
| Efficiëntie overall | 93 % |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 2 % |
| Uitgangsspanning | 200 - 240 V |
| Primaire frequentie | 45 - 66 Hz |
| Ingangsspanning | 175 - 280 V |
| Overbruggingstijd vollast | 10.4 min |
| Uitgangs Power Factor | 0.79 |
| USB-interface | Nee |
| Ingangsaansluiting | C20 |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Socomec Batterij extentie voor ups netys RT 1700va en 2200va
Artikelnummer: 20541173
Fabrikantnummer: NRT-B2200
Socomec Netys RT relay board voor slot 1xinput,6xoutput programmeerbare relays
Artikelnummer: 20543175
Fabrikantnummer: NRT-OP-REL
Socomec Manual bypass hot swap 1u met iec plugs voor ups tot 3.3kva
Artikelnummer: 21258528
Fabrikantnummer: MBP-1U-IEC
Socomec NETYS PL No-break toebehoren | ENT-OP-IEC-3DIN
Artikelnummer: 23456072
Fabrikantnummer: ENT-OP-IEC-3DIN
Socomec NET VISION Net Vision environment temperature and humidity sensor and 2 inputs
Artikelnummer: 24094641
Fabrikantnummer: NET-VISION8CARD
Socomec
» Meer informatie over SocomecArtikelnummer: 26709074
Fabrikantnummer: NRT2-U1700