Socomec RM100 22x58 3P - 57035003
Artikelnummer: 21258684 | Fabrikantnummer: 57035003 | EAN: 3596032687083
Omschrijving
Socomec houder voor cilindrische zekering, voor zekeringsgrootte 22x58mm, 3 polen, DIN-rail, beschermingsgraad (IP) IP2X, afsluitbaar, breedte in module-eenheden 1, inbouwdiepte 49.5mm, nom. spanning 690V
Het productnummer van de fabrikant is 57035003. Het EAN nummer is 3596032687083. Het interne artikelnummer is 21258684.
Aanvullende informatie
Modulaire zekeringscheider 3P 100A voor cylindrische zekering 22x58. RM
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Afsluitbaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met verklikker | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 22x58 mm |
| Inbouwdiepte | 49.5 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product