Socomec RM100 22x58 4P - 57035006
Artikelnummer: 21258471 | Fabrikantnummer: 57035006 | EAN: 3596032687113
Omschrijving
Mod. zekeringhouder voor cilindrische zekeringen RM Zekeringlastschak.
Het productnummer van de fabrikant is 57035006. Het EAN nummer is 3596032687113. Het interne artikelnummer is 21258471.
Aanvullende informatie
Modulaire zekeringscheider 4P 100A voor cylindrische zekering 22x58. RM
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met verklikker | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 22x58 mm |
| Inbouwdiepte | 49.5 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product