Socomec RM32 10x38 3P - 57010018
Artikelnummer: 21258537 | Fabrikantnummer: 57010018 | EAN: 3596032686918
Omschrijving
Mod. zekeringhouder voor cilindrische zekeringen RM ZEKERINGSCHAKELAAR
Het productnummer van de fabrikant is 57010018. Het EAN nummer is 3596032686918. Het interne artikelnummer is 21258537.
Aanvullende informatie
Modulaire zekeringscheider 3P 32A voor cylindrische zekering 10x38. RM
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Inbouwdiepte | 40 mm |
| Afsluitbaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met verklikker | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product