Socomec RMS50 14x51 2P - 57025012
Artikelnummer: 21258457 | Fabrikantnummer: 57025012 | EAN: 3596031808137
Omschrijving
Mod. zekeringhouder voor cilindrische zekeringen RMS ZEKERINGSCHAKELAA
Het productnummer van de fabrikant is 57025012. Het EAN nummer is 3596031808137. Het interne artikelnummer is 21258457.
Aanvullende informatie
Modulaire zekeringscheider 2P 50A 50A voor cylindrische zekering 14x51 + signalisatie HC. RMS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met verklikker | Ja |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 14x51 mm |
| Inbouwdiepte | 49.5 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product