Socomec Rogowski sensors Flexibele Stroomsensoren rogowski RGW-120 lus-Ø: 40/luslengte: 126 - 194S0012
Artikelnummer: 26563293 | Fabrikantnummer: 194S0012 | EAN: 3596033231063
Omschrijving
Flexibele stroomsensoren ROGOWSKI RGW-120 lus-Ø: 40/luslengte: 126
Het productnummer van de fabrikant is 194S0012. Het EAN nummer is 3596033231063. Het interne artikelnummer is 26563293.
Aanvullende informatie
Flexibele stroomsensoren ROGOWSKI 120mm voor integrator RAC-1A klasse 0.5, 100-5000 stroombereik, deze RGW meten belastingsstromen en zijn vooral geschikt voor bestaande installaties.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
Rogowski sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 120 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 5000 A |
| Hoogte opening | 120 - 120 mm |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Breedte opening | 120 - 120 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Secundair (meet)schijnvermogen | VA |
| Secundaire nom. stroom | A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec Rogowski sensors Flexibele Stroomsensoren rogowski RGW-120 lus-Ø: 40/luslengte: 126
Artikelnummer: 26563293
Fabrikantnummer: 194S0012
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.