Socomec Rogowski sensors Flexibele Stroomsensoren rogowski RGW-40 lus-Ø: 40/luslengte: 126 - 194S0004
Artikelnummer: 25666814 | Fabrikantnummer: 194S0004 | EAN: 3596033231049
Het productnummer van de fabrikant is 194S0004. Het EAN nummer is 3596033231049. Het interne artikelnummer is 25666814.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
Rogowski sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 40 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 5000 A |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Hoogte opening | 40 - 40 mm |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Secundair (meet)schijnvermogen | VA |
| Secundaire nom. stroom | A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over SocomecArtikelnummer: 25666814
Fabrikantnummer: 194S0004