Socomec DIGIWARE DC SENSOR 800A - 48290756
Artikelnummer: 22409020 | Fabrikantnummer: 48290756 | EAN: 3596033011764
Omschrijving
Socomec stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 800A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 0.1A, met koperrail, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 0.1VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5,
Het productnummer van de fabrikant is 48290756. Het EAN nummer is 3596033011764. Het interne artikelnummer is 22409020.
Aanvullende informatie
DC-stroomsensoren gekoppeld aan DIRIS Digiware DC 800A Splijtkernsensoren (framemaat 2) 40x104 diameter meten de belastingsstromen van een elektrische installatie en verzenden informatie naar de ldc-meetmodules.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 800 A |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Hoogte opening | 40 - 40 mm |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 104 - 104 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product