Socomec DIGIWARE DC SENSOR 100A - 48290701
Artikelnummer: 22409002 | Fabrikantnummer: 48290701 | EAN: 3596033011580
Omschrijving
Socomec stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 1, hoogte opening 10.4mm, breedte opening 20.4mm
Het productnummer van de fabrikant is 48290701. Het EAN nummer is 3596033011580. Het interne artikelnummer is 22409002.
Aanvullende informatie
DC-stroomsensoren gekoppeld aan DIRIS Digiware DC 100A Volkernsensoren (framemaat 1) 10x20 diameter meten de belastingsstromen van een elektrische installatie en verzenden informatie naar de ldc-meetmodules.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Met koperrail | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Hoogte opening | 10.4 - 10.4 mm |
| Breedte opening | 20.4 - 20.4 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product