Socomec DIGIWARE DC SENSOR 500A - 48290705
Artikelnummer: 22409006 | Fabrikantnummer: 48290705 | EAN: 3596033011627
Omschrijving
Socomec stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 1
Het productnummer van de fabrikant is 48290705. Het EAN nummer is 3596033011627. Het interne artikelnummer is 22409006.
Aanvullende informatie
DC-stroomsensoren gekoppeld aan DIRIS Digiware DC 500A Volkernsensoren (framemaat 1) 10x20 diameter meten de belastingsstromen van een elektrische installatie en verzenden informatie naar de ldc-meetmodules.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 500 A |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Hoogte opening | 10.4 - 10.4 mm |
| Breedte opening | 20.4 - 20.4 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product