Socomec KERN SS ITR-10 25-63A - 48290655
Artikelnummer: 22408997 | Fabrikantnummer: 48290655 | EAN: 3596033020070
Omschrijving
Socomec stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 0.5, hoogte opening 21mm, breedte opening 64mm
Het productnummer van de fabrikant is 48290655. Het EAN nummer is 3596033020070. Het interne artikelnummer is 22408997.
Aanvullende informatie
Split-core AC-stroomsensoren iTR-10 primair 63A/secundair RJ12A klasse 0,5, gebruikt met DIRIS Digiware, DIRIS A-40, DIRIS B, ze maken het mogelijk om metingen uit te voeren met gegarandeerde nauwkeurigheid.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Met koperrail | Ja |
| Openingsdiameter | 10 mm |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 63 A |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 10 - 10 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product