Socomec KERN SS ITR-21 63-250A - 48290657
Artikelnummer: 22408999 | Fabrikantnummer: 48290657 | EAN: 3596033020094
Omschrijving
Socomec stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 250A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 0.1A, met koperrail, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 0.1VA, nauwkeurigheidsklasse 0.2s,
Het productnummer van de fabrikant is 48290657. Het EAN nummer is 3596033020094. Het interne artikelnummer is 22408999.
Aanvullende informatie
Split-core AC-stroomsensoren iTR-21 primair 250A/secundair RJ12A klasse 0,5, gebruikt met DIRIS Digiware, DIRIS A-40, DIRIS B, ze maken het mogelijk om metingen uit te voeren met gegarandeerde nauwkeurigheid.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Met koperrail | Ja |
| Openingsdiameter | 21 mm |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Hoogte opening | 21 - 21 mm |
| Breedte opening | 21 - 21 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product