Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 2000a - 26003200
Artikelnummer: 21258886 | Fabrikantnummer: 26003200 | EAN: 3596031816408
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 3P 2000A 415 VAC Voorbedieni
Het productnummer van de fabrikant is 26003200. Het EAN nummer is 3596031816408. Het interne artikelnummer is 21258886.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B8 met 3 polen, 2000A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type S5 of frontale externe bediening met hendel type V2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 710 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 710 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 455 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Breedte | 372 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2000 A |
| Diepte | 287 mm |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 2000a
Artikelnummer: 21258886
Fabrikantnummer: 26003200