Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 3200a - 26003320
Artikelnummer: 21258551 | Fabrikantnummer: 26003320 | EAN: 3596031816422
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 3P 3200A 415 VAC Voorbedieni
Het productnummer van de fabrikant is 26003320. Het EAN nummer is 3596031816422. Het interne artikelnummer is 21258551.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B8 met 3 polen, 3200A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type S5 of frontale externe bediening met hendel type V2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Hoogte | 505 mm |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Breedte | 372 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Nom. continustroom Iu | 3200 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 3200 A |
| Diepte | 287 mm |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 900 kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 900 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 3200a
Artikelnummer: 21258551
Fabrikantnummer: 26003320