Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 4P 1250a - 26004121
Artikelnummer: 21123520 | Fabrikantnummer: 26004121 | EAN: 3596031606214
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 4P 1250A 415 VAC Voorbedieni
Het productnummer van de fabrikant is 26004121. Het EAN nummer is 3596031606214. Het interne artikelnummer is 21123520.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B7 met 4 polen, 1250A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S4. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 750 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 750 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 288 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Breedte | 492 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1250 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 4P 1250a
Artikelnummer: 21123520
Fabrikantnummer: 26004121