Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 4P 800a - 26004081
Artikelnummer: 21258814 | Fabrikantnummer: 26004081 | EAN: 3596031551699
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 4P 800A 415 VAC Voorbedienin
Het productnummer van de fabrikant is 26004081. Het EAN nummer is 3596031551699. Het interne artikelnummer is 21258814.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B6 met 4 polen, 800A, 415VAC/500VDC frontaal directe bediening met hendel type J1 of frontaal externe bediening met hendel type S4. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 800 A |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 321 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 800 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 26 kA |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 475 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 475 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product