Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 1000a - 26003099
Artikelnummer: 21258836 | Fabrikantnummer: 26003099 | EAN: 3596031551705
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO CD 3P 1000A 415 VAC Voorbedi
Het productnummer van de fabrikant is 26003099. Het EAN nummer is 3596031551705. Het interne artikelnummer is 21258836.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO compact design frame B6 met 3 polen, 1000A, 415VAC/500VDC frontaal directe bediening met hendel type C2 of frontaal externe bediening met hendel type S4. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 280 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1000 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 321 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1000 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 26 kA |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 600 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 600 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 3P 1000a
Artikelnummer: 21258836
Fabrikantnummer: 26003099