Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco M 3P 30a 690 vac draaischakelaar - 22013003
Artikelnummer: 22408947 | Fabrikantnummer: 22013003 | EAN: 3596031973736
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar SIRCO M 3P 30A 690 VAC Draaischakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 22013003. Het EAN nummer is 3596031973736. Het interne artikelnummer is 22408947.
Aanvullende informatie
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO M frame M3 met 3 polen, 30A, 690 VAC-400 VDC roterende directe bediening met handgreep type M01 of roterende externe bediening met handgreep type S00, S0, S01. Geleverd zonder handgreep.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 78 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 75 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Nom. continustroom Iu | 30 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 30 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 30 A |
| Hoogte | 189 mm |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2.75 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 30 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco M 3P 30a 690 vac draaischakelaar
Artikelnummer: 22408947
Fabrikantnummer: 22013003