Socomec Sirco M1 tot M4 lastscheider ip21 4P 125a - 22004012
Artikelnummer: 20402213 | Fabrikantnummer: 22004012 | EAN: 3596031935062
Omschrijving
Socomec SIRCO MV lastscheider, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., max. nom. bedrijfsspanning Ue bij A 800V, nom. vermogen, AC-23, 400 V 125kW, 4 polen, geschikt voor frontmontage 4-gats, geschikt voor frontmontage centraal, geschikt voor verdelerinbouw,
Het productnummer van de fabrikant is 22004012. Het EAN nummer is 3596031935062. Het interne artikelnummer is 20402213.
Aanvullende informatie
Handmatige lastscheidingsschakelaar met zichtbare onderbreking SIRCO MV met 4 polen, 125A, 690 VAC - 400 VDC frontaal/zijwaarts directe bediening met handgreep type M0, M0b of frontaal/zijwaarts externe bediening met handgreep type S0, S1.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 135 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 64 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 125 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 63 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 65 kA |
| Hoogte | 189 mm |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 63 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 7 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 125 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product