Socomec Stroomtr.tca 21 125/5afix - 192T2012
Artikelnummer: 21258538 | Fabrikantnummer: 192T2012 | EAN: 3596031090853
Omschrijving
Sensor TCA 21 Stroomtransformator massieve kern 125A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T2012. Het EAN nummer is 3596031090853. Het interne artikelnummer is 21258538.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TCA 21 primair 125A/secundair 5A klasse 0.5, diameter 21mm, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 125 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Openingsdiameter | 21 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product