Socomec Stroomtr.tca 22 200/5afix - 192T2024
Artikelnummer: 21258792 | Fabrikantnummer: 192T2024 | EAN: 3596031090938
Omschrijving
Sensor TCA 22 Stroomtransformator met vaste kern 200A klasse 1
Het productnummer van de fabrikant is 192T2024. Het EAN nummer is 3596031090938. Het interne artikelnummer is 21258792.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TCA 22 primair 200A/secundair 5A klasse 1, diameter 22,5 mm, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 200 A |
| Met koperrail | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Openingsdiameter | 22.5 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product