Socomec Stroomtr tca14 60/5 CL.1 - 192T1406
Artikelnummer: 21258414 | Fabrikantnummer: 192T1406 | EAN: 3596032774547
Omschrijving
Sensor TCA 14 Stroomtransformator met vaste kern 60A klasse 1
Het productnummer van de fabrikant is 192T1406. Het EAN nummer is 3596032774547. Het interne artikelnummer is 21258414.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TCA 14 primair 60A/secundair 5A klasse 1, diameter 14mm, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 60 A |
| Openingsdiameter | 14 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product